Eniyinet Webmaster Forumu

Merhaba! Eniyinet’e hoş geldiniz!
En iyi net, Türkiye’nin en iyi webmaster forumu ve freelancer platformu olarak bilinir. Burada webmasterlar, yazılım geliştiriciler, sosyal medya uzmanları, domain ve hosting hizmetleri ile ilgilenen kişiler bir araya gelir.
Eniyinet, güncel ve bilgi dolu içerikleri paylaşarak kullanıcılarına fayda sağlar. Aynı zamanda kaydolup giriş yaptıktan sonra konu oluşturabilir, mevcut konulara yanıt gönderebilir, diğer üyelere itibar kazandırabilir ve özel mesajlaşma programınızı kullanabilirsiniz.
Üstelik tüm bu özellikler tamamen ücretsizdir! 😊

Şifremi unuttum, ne yapabilirim? Kayıp şifremi nasıl kurtarırım?

Hakan

Çaylak Üye
kullanici
7 Şub 2022
78
35
14

Kayıp şifremi nasıl kurtarırım? Şifremi unuttum, ne yapabilirim?​

Eniyinet.com hesabınızın kayıp şifresini kurtarmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

Şifre Sıfırlama Sayfasını Ziyaret Edin: Eniyinet’in şifre sıfırlama sayfasını ziyaret edin. Bu sayfada “Şifremi Unuttum” bağlantısını tıklayabilirsiniz. Kayıtlı e-posta adresinizi girebileceğiniz yeni bir sayfaya yönlendirileceksiniz ve ayrıca bir insan doğrulama sorgusunu yanıtlamanız gerekebilir. Bu seçeneği tıkladığınızda, yeni bir şifre oluşturmanız için talimatlar alacaksınız.

E-posta Adresinizi Kullanın: Şifre sıfırlama işlemi için kayıtlı e-posta adresinizi kullanmanız gerekecektir. E-posta adresinizi girin ve “Şifre Sıfırlama” bağlantısını tıklayın.

E-posta İletisini Kontrol Edin: Eniyinet, size kısa süre içinde bu e-posta adresine, şifrenizi nasıl sıfırlayacağınıza ilişkin gerekli talimatlar içeren bir e-posta gönderilecektir.
Parolalar, veritabanında şifreli bir biçimde kaydedildiğinden, gerçek parolanızı almanın bir yolu yoktur, yeni bir parola ile değiştirilecektir.
Bunun çalışması için kayıtlı e-posta adresinize e-posta alabilmeniz gerekir. Bu e-postayı birkaç dakika içinde görmezseniz, e-posta spam filtrelerinizi ve klasörünüzü kontrol edin ve talimatları takip edin.

Yeni Şifre Belirleyin: E-posta ile gelen bağlantıyı tıklayarak veya geçici şifreyi kullanarak hesabınıza giriş yapın. Ardından yeni bir şifre belirleyin ve kaydedin.
Bu adımları takip ederek Eniyinet hesabınızın şifresini sıfırlayabilirsiniz. Başka bir sorunuz olursa tarafımıza tüm sorununuzla ilgili BURADAN destek mail atabilirsiniz.
 
Üst Alt