Eniyinet Webmaster Forumu

Merhaba! Eniyinet’e hoş geldiniz!
En iyi net, Türkiye’nin en iyi webmaster forumu ve freelancer platformu olarak bilinir. Burada webmasterlar, yazılım geliştiriciler, sosyal medya uzmanları, domain ve hosting hizmetleri ile ilgilenen kişiler bir araya gelir.
Eniyinet, güncel ve bilgi dolu içerikleri paylaşarak kullanıcılarına fayda sağlar. Aynı zamanda kaydolup giriş yaptıktan sonra konu oluşturabilir, mevcut konulara yanıt gönderebilir, diğer üyelere itibar kazandırabilir ve özel mesajlaşma programınızı kullanabilirsiniz.
Üstelik tüm bu özellikler tamamen ücretsizdir! 😊

Nasıl Freelancer ilan verebilirim ve İlanları nasıl yayınlayabilirim?

Hakan

Çaylak Üye
kullanici
7 Şub 2022
78
35
14

İlanları nasıl yayınlayabilirim?​

Eniyinet.com iş ilanı yayınlamak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

Üye Olun: İş ilanı yayınlamadan önce sisteme üye olmanız gerekmektedir. İş arayanlar ve işverenler ilanı vermek için öncelikle foruma üye olunuz! Gerekli yönlendirmeleri takip ederek sisteme kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.
Üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınızı doğrulayınız. (Doğrulanmamış hesaplar ilgili bölümlerde konu açamaz ilan veremez)

hesap doğrulama


İş İlanı Oluşturun: Üyelik işlemlerini aktivasyon linki ile tamamladıktan sonra buradan veya sayfamızda bulunan “E-Ticaret - Alışveriş Bölümü kategorisi + Freelancer forum linkinden” ilan oluşturabilirsiniz.
İlanınızı detaylı bir şekilde doldurun ve kendinize uygun iş yada elemanı bulun.

Başvuruları Takip Edin: İlanınız yayınlandıktan sonra başvuruları takip edebilir ve uygun adaylarla iletişime geçebilirsiniz.

Eğer daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, forum teknik destek ekibine başvurarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Başarılar dilerim!✍️
 
Üst Alt