Eniyinet Webmaster Forumu

Merhaba! Eniyinet’e hoş geldiniz!
En iyi net, Türkiye’nin en iyi webmaster forumu ve freelancer platformu olarak bilinir. Burada webmasterlar, yazılım geliştiriciler, sosyal medya uzmanları, domain ve hosting hizmetleri ile ilgilenen kişiler bir araya gelir.
Eniyinet, güncel ve bilgi dolu içerikleri paylaşarak kullanıcılarına fayda sağlar. Aynı zamanda kaydolup giriş yaptıktan sonra konu oluşturabilir, mevcut konulara yanıt gönderebilir, diğer üyelere itibar kazandırabilir ve özel mesajlaşma programınızı kullanabilirsiniz.
Üstelik tüm bu özellikler tamamen ücretsizdir! 😊

Eniyinet.com Üyelik Rehberi Nasıl Üye Olabilirim?

Hakan

Çaylak Üye
kullanici
7 Şub 2022
78
35
14
Eniyinet.com Üyelik Rehberi Nasıl Üye Olabilirim?

Kayıt işleminin tamamlanabilmesi için hizmet şartlarını veya forum kurallarını kabul etmeniz gerekecektir. Kabul etmeden önce site kurallarını gözden geçirmenize izin veren bir bağlantı sağlanacaktır.

Eniyinet.com'a üye olmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

1. Ana Sayfaya Erişim: Eniyinet.com'un [ana sayfasına] gidin.

2. Üye Olma Sayfasına Yönlendirme: Ana sayfada sağ üst köşede "Üye Ol" veya benzer "Giriş yap" seçeneği bulunmalıdır. Bu seçeneğe tıklayarak üye olma sayfasına yönlendirileceksiniz.

3. Bilgilerinizi Girin: Üye olma sayfasında istenen bilgileri doldurun. Genellikle adınız, soyadınız, e-posta adresiniz şehir, ve şifreniz gibi bilgileri girmeniz gerekecektir.

4. Üyelik Onayı: Bilgileri doğru ve eksiksiz girdikten sonra "Üye Ol" veya benzer bir butona tıklayın. Ardından e-posta adresinize bir onay bağlantısı gönderilecektir. E-postanızı Gelen kutusu ve (SPAM kutusu)nuzu kontrol edin ve bu bağlantıya tıklayarak üyeliğinizi onaylayın.

5. Giriş Yapın: Üyeliğiniz onaylandıktan sonra ana sayfada "Giriş Yap" seçeneğine tıklayarak hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

6. Kayıt olup giriş yaptıktan sonra : Kayıtlı olmak size sitede benzersiz bir kullanıcı adı ve kimlik verir. Kayıt, aksi belirtilmedikçe ücretsizdir ve yöneticinin siteyi nasıl yapılandırdığına bağlı olarak aşağıdaki özelliklerin bir kısmını veya tamamını sizlere sunar.

7. Kullanıcı özellikleri :

Yeni konular açabilir, diğer kullanıcıların konularına yanıt verebilirsiniz.
Konularınızı silme & düzenleme.
Diğer üyelere özel mesaj gönderme.
Forum ve konulara abone olmak.
Gönderilerin altında benzersiz bir imza oluşturun.
Özel kullanıcı adı rengi.
Özel avatar yükleyin (Gif.Jpeg,png)
Özel profil kapak resmi yükleyin (Gif.Jpeg,png)
Özel profil başlık ekleyin.
Özel web (URL) ekleyin (@Hakan
Sosyal kimlikler profil (İD) ekleyin.
Profil konum ekleyin.
Kişisel web sitenizi ekleyin.
Profil hakkımda.
Daha fazlası için kayıt olun veya giriş yapın!


Not: E-posta adresinizi girmeniz sizi "spam"a açık bırakmayacaktır, aksini belirtmediğiniz sürece diğer forum kullanıcıları, ve site görevlileri ile paylaşılmayacaktır.
Sitenin nasıl yapılandırıldığına bağlı olarak, eğer varsa, bu siteyi mevcut Facebook ve Google hesabınıza bağlayacak olan "Facebook ile Bağlan" yada "Google ile Bağlan"ı seçerseniz, kayıt adımlarının bir kısmını veya tamamını atlayabilirsiniz.

13 yaşın altındaysanız, yönetici, kayıt işlemini tamamlamanıza izin vermeden önce bir ebeveyn veya vasinin onay vermesini isteyebilir.

Umarım bu adımlar size yardımcı olur! Eğer başka bir sorunuz olursa S.S.S bölümüne bakmayı unutmayın.
Lütfen bizlere sorular sormaktan çekinmeyin.
 
Üst Alt