Eniyinet Webmaster Forumu

Merhaba! Eniyinet’e hoş geldiniz!
En iyi net, Türkiye’nin en iyi webmaster forumu ve freelancer platformu olarak bilinir. Burada webmasterlar, yazılım geliştiriciler, sosyal medya uzmanları, domain ve hosting hizmetleri ile ilgilenen kişiler bir araya gelir.
Eniyinet, güncel ve bilgi dolu içerikleri paylaşarak kullanıcılarına fayda sağlar. Aynı zamanda kaydolup giriş yaptıktan sonra konu oluşturabilir, mevcut konulara yanıt gönderebilir, diğer üyelere itibar kazandırabilir ve özel mesajlaşma programınızı kullanabilirsiniz.
Üstelik tüm bu özellikler tamamen ücretsizdir! 😊

Discord x SteelSeries GG Promosyonu Nasıl Alınır ?

Türker

Üye
kullanici
16 Şub 2022
13
16
0
WF
Merhaba eniyinet ailesi. Bugün sizlere Discord SteelSeries GG promosyonunun nasıl alınabileceğini anlatacağım.

İlk önce şu siteye giriyoruz:

Siteye kayıt oluyoruz. Siteye kayıt olduktan sonra e-posta doğrulaması yapmanız gerekiyor. Anasayfadaki İndir butonuna basıyoruz. Programın kurulmasını bekliyoruz. Biraz bekledikten sonra I have SteelSeries Account butonuna basıyoruz. Hesap bilgilerini giriyoruz. Daha sonra uygulama açıldığında sol kısımda Moments diye bir kısım var oraya geliyoruz. Enable Moments diyoruz. Bir yazı çıkacak ve o yazıyı kapatın. Sonra üstte Discord Nitro yazan bir yazı var onun yanında Learn More yazıyor Learn More yazısına basacağız. Çıkan mavi butona basacağız. Gri buton ise e-posta doğrulaması yapmamışsınızdır. Açılan sayfadan ödeme yöntemi ekle diyoruz. Kartın içinde 10TL bulunmak zorunda. 10TL çekip geri verecektir. Adımları takip ettikten sonra artık Discord Nitro'nuz hesabınızda olacaktır.
 
Üst Alt